14 Nisan 2010 Çarşamba

tuana'nın hediyeleri...

http://www.nesetuana.com/2010/04/hediye-kampanyas.html


Hediyeli etkinliğime katılmak için, yapılması gerekenler her zaman ki gibi klasik;


*İzleyici olmak,

*Blogunda etkinlikten bahsederek, bahsedilen linki buraya yorum olarak bildirmek,

*Blog sahibi olmayanlarda, izleyici olarak katılım yapabilirler tabiiki.Veya farklı bir forumda, site de kampanyayı duyururlarsa onun linkini de yorumlarına ekleyerek, +1 çekiliş hakkı kazanabilirler.

*Blog sahipleri haksızlık olmaması açısından +1 çekiliş hakkı kazanacaklardır.

*Bir ricam daha var; Katılım yaparken, Blogum hakkındaki düşüncelerinizi de (olumlu yada olumsuz) yorumlarınız ile belirtirseniz sevinirim :)

Hediyelerin gönderiminde kargo ücretinin bana ait olduğunu belirtmeme gerek yok sanırım.Çünkü adı üstünde "hediye" Tabii ki bütün ücreti ben karşılayacağım.Çekiliş Random.org aracılığı ile yapılacaktır.Ancak random'u istemeyenler olursa farklı şekilde de yapabiliriz.Bitiş Tarihi:26.04.2010

Not:Son güne kadar yorumlar yayınlanmayacaktır.

didem'in hediyesi...

http://enguzeliburada.blogspot.com/2010/04/sihirli-elmalardan-hediyeniz-var.html
KAMPANYA KATILIM KOŞULLARI
* www.sihirlielmalar.com sitesine üye olmak

*Siteden beğendiğiniz bir ürünü buraya yazacağınız yoruma eklemek

*Bloğunuzda veya facebook hesabınızda kampanyamızın duyurusunu yapmak

*Bloğunuz veya facebook hesabınız yoksada canınız sağ olsun diyelim :)

*Bloğumu izlemeye almak ve günde bi kaç tane elma mutlaka yemek ve arkadaşlarınıza tavsiye etmek :)Kampanyamız 20 Nisan'da sona erecektir :) Bir kişiye resimde görülen üründen hediye edilecektir.Bol şanslar.........

aysel'in hediyesi

http://kampanyamelegiaysell.blogspot.com/2010/04/aysell-ve-nivea-kampanyasi-2.html
Q10 Nedir?
Q10 cildin doğal yapısında bulunan güçlü bir koenzimdir. Ancak yaş ilerledikçe ciltte seviyesi azalıyor. Bunun sonucunda cilt, erken yaşlanmanın ana sebeblerinden biri olan dış etkenlere daha fazla maruz kalıyor.Bu görünümü tabiki hiç bir bayan kabullenemez değil mi ?Ama Cildinizin kırışıklarla savaşmak için kendi sırrı var: Koenzim Q10. NIVEA, cilt hücrelerinin yenilenmesi için gerekli enerjiyi sağlayan ve antioksidan içeren “Koenzim Q10” sırrını kullanarak ürettiği NIVEA VISAGE Q10 plus ile kırışıklara meydan okuyor.NIVEA VISAGE Q10 plus Kırışık Karşıtı Bakım Serisi, cildin doğal Q10 seviyesini artırarak, kırışıklarla cildin derinliklerinde savaşıyor ve cildi gözle görülür derecede pürüzsüzleştiriyor.

Birçok bayanın kabusu olan kırışık görünüme çözüm oluyor.NIVEA Visage Q10 plus Kırışık Karşıtı Bakım Serisi yaş ilerledikçe ciltte azalan Q10 seviyesini artırıyor ve kırışıkları azaltıyor. Tüm dünyada 2 saniyede 1 adet satılan ve en etkili kırışık önleyici olan NIVEA VISAGE Q10 plus Kırışık Karşıtı Bakım Serisi, artırılmış UVA koruması ve GKF 15 özelliğiyle, cildi güneşin zararlı ışınlarından koruyan bir kalkan görevi üstlenerek, yeni kırışıkların oluşmasını da engelliyor.

Cildimizi hem kırışıklıklara karşı korurken hemde güneşin zararlı etkilerine karşı koruması çok güzel bence 2 bakımı da üstleniyor bu ürün.

TEŞEKKÜRLER NİVEA
BU ÜRÜNÜ KAZANMAK İÇİN YAPMANIZ GEREKENLER;


1- BLOĞUMUN İZLEYİCİSİ OLMAK,

2-NİVEA SİTESİNİ ZİYARET ETMEK http://www.nivea.com.tr/products/intro

3-BLOGUNUZDA 1 RESİM VE ÜSTTEKİ KIRMIZI YAZILAR İLE BİRLİKTE KAMPANYAMI DUYURMANIZ.

(BLOĞU OLMAYAN ARKADAŞLAR FACEBOOKLARINDA PAYLAŞABİLİR VE FACEBOOK LİNKLERİNİ YORUMA EKLEYECEKTİR. )

4- VE SON OLARAK BURAYA YAYINLADIGINIZ LİNK, İSİM VE SOYİSMİNİZ İLE YORUM BIRAKMANIZ

KAMPANYAM 20 GÜN SÜRECEKTİR . HERKESE BOL ŞANSLAR